HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Ertesi Gün Teslim

Klasik teslimatlar ortalama 2 gün sürerken GörkarGO gönderilerinizi ertesi gün teslim ediyor. Böylelikle müşterileriniz günlerce kargo beklemiyor. Zamanı kısaltarak kayıp ve hasar durumlarını ortadan kaldırıyoruz.

Aynı Gün Teslim

Gönderilerinizi aynı gün alıcılarına teslim ediyoruz. Bu hizmet ile hafta sonu ve gece bile paketinizi teslim ettirebilirsiniz. Böylelikle kargonuz en güvenli ve hasarsız olarak alıcıya ulaşıyor.

Geri Dönüşlü Kargo

Gönderinizin imzalanıp en hızlı şekilde size geri dönmesi mi gerekiyor. GörkarGO sizin için bu hizmeti sağlıyor.

Tahsilatlı Gönderi

Gönderileriniz ödemelerini müşterilerinizden kapıda mı almak istiyorsunuz? GörkarGO bu hizmeti ile ödemelerinizi nakit veya kredi kartı ile tahsil ediyor.

Güvenli Teslimat

Aşırı hassas ve özellikle daha da dikkatli taşınması gereken gönderilerinizi GörkarGO ile gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz.

VIP Teslimat

Gönderinizi bir kaç saat içinde teslim ettirebileceğiniz bu hizmeti GörkarGO sizin için sağlıyor. Motorlu kurye ağı ve araçları ile değerli kağıt, dönüşümlü evrak, çok yönlü dosya ve paket transferinizi İstanbul'da 3 saat içinde teslim ediyoruz.

Alıcı Ön Bilgi Hizmeti

Gönderinizi GörkarGO'ya teslim ettiğinizde alıcının telefonuna paketin varış süresi dahil gerekli tüm bilgiler SMS olarak iletilir.

Telefon İhbarlı

Gönderinizin teslim edilmeden önce aranarak bilgilendirilmesi, teslim edilecek adreste bulunmaması durumunda, belirttiği kişiye kimlik beyanı ile teslim edilen hizmet.

Gönderici Gün Tercihli

Özel günlerinizde de GörkarGO yanınızda. Sevdiklerinize yapacağınız suprizlerde göndereceğiniz hediyeleri hangi gün teslim edileceğine siz karar verebilirsiniz.

Alıcı Gün Tercihli

Gönderdiğiniz paketin teslim zamanına alıcının karar vermesini istediğinizde GörkarGO alıcı ile iletişime geçerek teslim olacağı zaman dilimine göre alıcıya teslim eder.